Türkiye'nin en çok tercih edilen eğitim kurumu

Panel

Login

Genel Merkez

05465563535

Adres

Kazım Dirik Mahallesi 207 Sokak No:1 Kat:1 Bornova / İZMİR

Bizler, Ders Dünyası ailesi olarak, marka olma rüyamızı siz, aile bireylerimizin desteği ile gerçekleştirdik.

Sizlerden almış olduğumuz destek ile dürüstlükten asla ödün vermeden daha çok çalışarak Ders Dünyası markamızı, bir dünya markası haline getirdik..

Sürekli değişen dünyamızda başarılı girişimler; heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hâkim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir.

Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da içimizde taşıdığımız girişimci ruhunun, bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin ve herkese değer vermenin payı büyüktür.

Siz değerli aile üyelerimiz ile ülkemizdeki en büyük Kişisel Gelişim Kursu zinciri olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzu tüm aile bireylerimizin geleceklerine yön verecek olan eğitimlerle desteklemek ve her bireye üst düzey hassasiyet göstermek vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.

Saygılarımla,

Mehmet ALKAN

Yönetim Kurulu Başkanı